POČETAK PRIPREMA U PONEDJELJAK

05.01.2007.


Prvi trening na početku priprema za novu sezonu Slaven Belupo će održati u ponedjeljak, 8. siječnja 2007. s početkom u 11 sati. Igračima i stručnom stožeru tom će se prigodom obratiti i čelnici kluba. Momčad će prvih tjedan dana trenirati u Koprivnici, a 15. siječnja odlazi na pripreme u Poreč, gdje će boraviti do 24. siječnja. Nakon povratka u Koprivnicu, drugi dio zimskih priprema Slaven Belupo će obaviti u turskoj Antalyji, poznatoj pripremnoj bazi brojnih europskih i azijskih klubova. Za sad su dogovorene i tri prijateljske međunarodne utakmice. U utorak, 30. siječnja, suparnik je Amery iz Gruzije, 3. veljače Harkov iz Ukrajine te 6. veljače AB Kopenhagen iz Danske. U planu je još jedna pripremna utakmica za vrijeme boravka u Turskoj, a posljednja provjera uoči nastavka prvenstva bit će s drugoligašem Koprivnicom 10. veljače u Koprivnici. Prvu prvenstvenu utakmicu u ovoj godini Slaven Belupo odigrat će 17. siječnja na gostovanju kod Varteksa u Varaždinu.