POBJEDA S ISTROM MNOGO NAM ZNAČI ZA NASTAVAK PRVENSTVA – REKAO JE TOMISLAV IVKOVIĆ

25.11.2017.


Nakon osvojenih bodova u gostima kod Rudeša naša je momčad ostvarila i drugu pobjedu za redom.

Svladala je na svom stadionu Istru 1961 s 2:0 i osvojila tri nova boda koja joj itekako mnogo znače za nastavak prvenstva.

Nije bilo lagano, bila je to dosta teška utakmica koju smo jako dobro otvorili i vrlo brzo poveli. Istra nam je zatim stvarala dosta problema na sredini travnjaka, ali uspjeli smo zaustaviti sve njene namjere – kazao je na pressici nakon susreta trener Slavena Belupa Tomislav Ivković i nastavio:

U drugom dijelu utakmice promijenili smo sustav igre i to nam je donijelo veći zamah te stvaranje nekoliko jako dobrih prigoda koje nismo iskoristili sve do samog kraja kada je Ivanovski postigao drugi pogodak za našu momčad. Ova nam pobjeda jako puno znači jer smo je postigli sa suparnikom ispred kojeg sada imamo sedam bodova prednosti i to je najvažnije – zaključio je trener naše momčadi, dok je strateg Istre Darko Raić Sudar dodao:

Čestitam Slavenu Belupu na pobjedi, imao je više prigoda dok mi svoju najbolju nismo iskoristili – rekao je trener Puljana.