POBIJEDILI HRVATSKI DRAGOVOLJAC I MAĐARSKI SIOFOK

04.02.2017.


Slaven Belupo je u dva dana koprivničkih priprema nakon povratka iz Medulina odigrao dvije prijateljske utakmice u sklopu priprema za proljetni dio prvenstva.
Na pomoćnom igralištu gradskog stadiona u petak je svladao momčad Hrvatskog dragovoljca 2:1 pogocima Ivanovskog i Katića, dok je u subotu prije podne drugi sastav našeg kluba skoknuo u Mađarsku gdje se sastao s tamošnjim drugoligašem Siofokom i također pobijedio 3:4.
I dok je s “crnima” iz Zagreba nastupila momčad u kojoj su bili standardni prvotimci iz jesenske sezone u Hevizu je trener Željko Kopić prigodu dao mladim igračima, uglavnom juniorima koji su ugodno iznenadili i zasluženo svladali ekipu poznatog mađarskog kluba.
U susretu sa Siofokom uz vrlo dobru igru cijele momčadi posebno se istaknuo napadač Dominik Radić koji je postigao tri pogotka i pokazao da se u proljetnom prvoligaškom prvenstvu na njega može itekako računati.
U Mađarskoj je za našu momčad prvi put nastupio Dario Melnjak koji je prije nekoliko sezona otišao u belgijski Lokeren, a koji ga je sada dao našem klubu na posudbu i koji će nakon odlaska Dine Štigleca u ljubljansku Olimpiju itekako biti u fokusu trenera Kopića za mjesto na lijevom boku na kojem je sjajno igrao prije odlaska u Lokeren.