Pionirima i kadetima važne pobjede protiv Cibalije

13.10.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa,pioniri i kadeti, ostvarili su važne pobjede u devetom kolu Prve HNL. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš svladali su vršnjake Cibalije identičnim rezultatima. Bolji su bili rezultatima 2:1. Obje utakmice bile su vrlo uzbudljive i napete. Pobjedu pionirima trenera Slavka Mešnjaka donijeli su svojim golovima Katalenac i Zvonarek, dok je za kadete dva puta precizan bio Ivančić.

Pioniri su s ova tri boda stigli do svog devetog u prvenstvu, dok su kadeti peti s petnaest. U idućem će kolu snage odmjeriti s vršnjacima Osijeka.

– Čestitam dečkima na zasluženoj pobjedi, ali i na cijeloj dosadašnjoj sezoni. Onako kako rade svakodnevno na treningu tako im se i vraća kroz rezultate. Nadam se da ćemo svi skupa nastaviti s ovakvim angažmanom i da ćemo zadržati ovaj visoki plasman – rekao je trener kadeta Želimir Mešnjak.

Bravo!!