Pioniri slavili protiv Varaždina, juniorima bod protiv Rijeke

12.09.2021.


Pioniri Slaven Belupa danas su stigli do svoje treće pobjede u pet odigranih kola Prve HNL. Momčad trenera Marija Gregurine slavila je s 1:0 na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš protiv Varaždina, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Sokač u 50. minuti susreta. Naši pioniri sada su peti s 10 osvojenih bodova, tri manje od prvoplasiranog Osijeka.

Kadeti su pak u tvrdoj i borbenoj utakmici odigrali 0:0 s Varaždinom. Pod vodstvom trenera Vedrana Purića u prvih su pet kola osvojili šest bodova te su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva.

Juniori trenera Slavka Mešnjaka odigrali su 1:1 s Rijekom. Naša je momčad do vodstva stigla golom Mihalineca u 32. minuti susreta, a prava je šteta što su gosti postigli pogodak u samoj završnici susreta i došli do boda. Juniori Slaven Belupa trenutno su deveti s pet bodova nakon pet odigranih kola.