Pioniri i kadeti stopostotni protiv Solina

26.09.2021.


Pioniri i kadeti Slaven Belupa ostvarili su pobjede u 7. kolu Prve HNL. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš bili su bolji od vršnjaka Solina.

Pioniri trenera Marija Gregurine slavili su rezultatom 1:0, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Dević u 59. minuti susreta. Mladi Slavenaši trenutno se nalaze na visokom trećem mjestu sa 16 bodova, tri manje od vodećeg Osijeka.

Kadeti su pak pod vodstvom trenera Vedrana Purića ostvarili pobjedu rezultatom 2:0. Našu je momčad u vodstvo doveo Katalenac u 18. minuti susreta, a konačan rezultat postavio je isti igrač na samom kraju utakmice. Kadeti su trenutno sedmi s devet osvojenih bodova.

Juniori Slaven Belupa upisali su poraz od Sesveta rezultatom 1:3. Jedini pogodak za našu momčad postigao je Crnčić u 82. minuti susreta. Slavenaši su trenutno deseti sa šest osvojenih bodova.