Pioniri i kadeti slavili u susretima s vršnjacima Sesveta

08.11.2020.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, pioniri i kadeti, upisali su važne pobjede u 12. kolu Prve HNL. Obje generacije svladale su vršnjake Sesveta na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Pioniri su bili bolji rezultatom 1:0, a kadeti rezultatom 3:1.

Prvi su na teren izašli pioniri trenera Slavka Mešnjaka kojeg je zbog bolesti mijenjao trener Goran Volf. U napetoj utakmici borbeni Slavenaši su stigli do sva tri boda golom Lazara u 65. minuti susreta. Bio je to njihov 15. u sezoni te su trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva.

Kadeti trenera Vedrana Purića imali su nešto lakši posao. Golovima Erdeljija, Petričića i Ivančića nakon nešto više od 60 minuta imali su prednost 3:0, a do kraja utakmice gosti su uspjeli postići tek počasni pogodak. S novom pobjedom kadeti su stigli do 19. boda te su trenutno na visokom petom mjestu prvenstvene ljestvice. U idućem kolu mladi Slavenaši gostuju kod Lokomotive.

Dodajmo da su uspješan vikend upotpunile i U-11, U-13 i U-15 momčadi koje se natječu na regiji. Pod vodstvima trenera Škrinjara, Galinca i Volfa bolji su bili od vršnjaka Slobode na gostovanju u Varaždinu rezultatima 0:5, 0:3 i 0:1.

Bravo za naše mladiće!!