Pioniri i kadeti slavili protiv Zagreba

18.10.2020.


Pioniri i kadeti Slaven Belupa u 10. su kolu Prve HNL svladali vršnjake Zagreba u utakmicama igranima na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš.

Prvi su igrali pioniri trenera Slavka Mešnjaka i slavili rezultatom 2:0. Mladi Slavenaši bili su bolji tijekom cijele utakmice te su do pobjede došli golovima Premeca i Lazara. Bio je to njihov 12. bod te su trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva.

Kadeti su pod vodstvom trenera Želimira Mešnjaka, u i više nego zanimljivoj utakmici, bili bolji rezultatom 3:2. Zagrepčani su poveli u prvom poluvremenu s 0:1 da bi Slavenaši u nastavku preokrenuli rezultat golovima Zvonareka i Petričića. Gosti su uspjeli doći do izjednačenja u 80. minuti, ali su golom Tropšeka u posljednjim trenucima utakmice sva tri boda ostala u Koprivnici. Kadeti su trenutno odlični peti sa 16 osvojenih bodova.

U idućem kolu mladi će Slavenaši snage odmjeriti s Rijekom na Rujevici.