Pioniri i kadeti sa osam golova ispratili vršnjake Međimurja

01.09.2021.


Pioniri i kadeti Slaven Belupa ostvarili su zaslužene i uvjerljive pobjede u trećem kolu Prve HNL. Na terenu s umjetnom travom koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš svladali su vršnjake Međimurja.

Pioniri su pod vodstvom trenera Marija Gregurine bili bolji s 3:0, a sva tri pogotka za našu momčad postigao je Marić. Bila je to njihova druga pobjeda u uvodne tri utakmice te su sada drugoplasirana momčad prvenstva sa sedam osvojenih bodova, dva manje od splitskog Hajduka.

Kadeti su bili još uvjerljiviji. Momčad trenera Vedrana Purića slavila je s 5:0. Dva puta je precizan bio Kovačić, a po jednom Petrović, Krnjak i Gal. Kadeti su trenutno četvrti s pet osvojenih bodova.

Naše mlade nogometaše već ovog vikenda čekaju novi prvenstveni izazovi. U nedjelju će gostovati u Splitu kod Hajduka.

Bravo dečki!