Pioniri i kadeti remizirali na teškom gostovanju u Rijeci

30.08.2021.


Pioniri i kadeti Slaven Belupa u drugom su kolu Prve HNL remizirali s vršnjacima Rijeke u Rijeci. Momčadi trenera Marija Gregurine i Vedrana Purića imali su sličnu, ali i veoma različitu sudbinu u svojim utakmicama. U obje utakmice golovi su padali u posljednjim minutama. Pioniri su na samom kraju utakmice primili pogodak, a kadeti postigli te su oba susreta završila rezultatom 1:1. Pogodak za pionire postigao je Marić u sedmoj minuti susreta, a pogodak za kadete Matejaš u 90. minuti.

Momčad trenera Marija Gregurine trenutno je četvrtoplasirana s četiri boda, dok su kadeti trenera Vedrana Purića osmi s dva boda. U idućem kolu mladi će Slavenaši u Koprivnici ugostiti Međimurje. Utakmice će se igrati u srijedu od 10, odnosno 11:45.