Pioniri i kadeti gostuju kod Hajduka, juniori nakon velikog preokreta protiv Dugopolja domaćini Interu

28.02.2019.


Nove prvenstvene obaveze ovog su vikenda pred mladim nogometašima Slaven Belupa. Juniori trenera Vedrana Medenjaka u prošlom su kolu velikim preokretom svladali Dugopolje rezultatom 2:3, iako su na poluvremenu gubili s 2:0, a ove subote čeka ih bitna utakmica protiv Intera na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš. Mladi Slavenaši s vršnjacima iz Zaprešića odmjerit će snage na terenu s umjetnom travom, a utakmica će se igrati od 10 sati. Potencijalnom pobjedom juniori bi se u potpunosti približili sredini tablice.

Pionire Želimira Mešnjaka i kadete Dalibora Gorupića čekaju teški izazovi protiv vršnjaka Hajduka. Mladi Slavenaši će u subotu igrati protiv trenutno drugoplasiranih momčadi i na pionirskoj i na kadetskoj ljestvici. Pioniri će na Poljudu igrati od 15 sati, a kadeti od 16:45.

Istaknimo i da će kadeti i junior II igrati prijateljske utakmice u Lendavi, dok će limači I, mlađi pioniri I i stariji pioniri II u nedjelju u Koprivnici ugostiti vršnjake Marsonije, također u prijateljskim utakmicama. Susreti će se igrati u 12, 13, i 14:15 sati.