Pioniri bolji od Zagreba, juniori od Rijeke

16.05.2021.


Mladi nogometaši Slaven Belupa imali su bogati i uspješni prvoligaški nogometni vikend. Juniori trenera Želimira Mešnjaka u 25. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige svladali Rijeku rezultatom 3:1 i s 31 bodom stigli do šestog mjesta prvenstvene ljestvice. Golovima Tomića, Haračija i Matije Vuića naši su juniori zasluženo stigli do sva tri boda. U posljednjem prvenstvenom kolu snage će odmjeriti s Lokomotivom u Zagrebu.

Uspješni su bili i pioniri trenera Slavka Mešnjaka. Na gostovanju kod Zagreba slavili su rezultatom 1:2. Iako je domaćin poveo, Slavenaši su golovima Lazara i Bošnjaka preokrenuli rezultat i osvojili nova tri boda. Sada su na diobi petog mjesta s 34 osvojena boda koliko imaju i Sesvete i Cibalija.

Kadeti su pod vodstvom trenera Vedrana Purića remizirali sa Zagrebom. Rezultat na kraju utakmice bio je 1:1, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Peršinović. Kadeti su trenutno šesti s 34 osvojena boda.

U idućem kolu naši će mladi nogometaši odmjeriti snage s vršnjacima Rijeke.