Pioniri bolji od Međimurja u Čakovcu

14.03.2021.


Nakon što su juniori prije dva tjedna nastavili s natjecanjem u Prvoj HNL, ovog vikenda su se na terene vratili i pioniri i kadeti Slaven Belupa. Pioniri su u uzbudljivoj utakmici 15. kola svladali vršnjake Međimurja u Čakovcu rezultatom 1:2. Momčad trenera Slavka Mešnjaka u vodstvo je došla preko Frana Vidakovića u 33. minuti, a prednost je povećao Lovro Lazar u 52. Do kraja susreta domaćin je postigao počasni pogodak. S nova tri boda, pioniri su došli na sedmo mjesto prvenstvene ljestvice te ih sada ukupno imaju 18.

Kadeti trenera Vedrana Purića su upisali poraz s dva igrača manje u Čakovcu. Međimurje je bilo bolje rezultatom 2:1. Jedini pogodak za Slaven Belupo postigao je domaći igrač u svoju mrežu. Baš kao i pioniri, kadeti su sedmoplasirana momčad prvenstva, ali s 19 osvojenih bodova.

Juniori su još jučer remizirali u Zagrebu s Rudešom rezultatom 1:1. Pod vodstvom trenera Želimira Mešnjaka, poveli su već u prvoj minuti kada je mrežu zatresao Filip Vuić. Konačan rezultat domaćin je postavio desetak minuta prije kraja susreta. Juniori su trenutno deveti sa 16 bodova.

U idućem kolu pioniri i kadeti će u Koprivnici ugostiti Osijek, dok će juniori biti domaćini Istri 1961.