PETKOVIĆ: VJEROVALI SMO DA MOŽEMO PROĆI ARIS

30.08.2008.


Trener Slavena Belupa Mile Petković je nakon pobjede nad grčkim Arisom izjavio kako su njegovi igrači vjerovali da mogu eliminirati favoriziranog suparnika.
– Već u prvoj utakmici u Solunu vidjeli smo da se s njima može igrati, a uočili smo i određene slabosti Arisa. Njihova ekipa ima napadačku orijentaciju i znali smo da dolaze u probleme kad suparnik vrši pritisak na njihovu zadnju liniju. U uzvratnoj utakmici u Koprivnici sretno smo poveli, a nakon što smo postigli drugi pogodak, mogli smo postići još koji da su naši napadači malo bolje surađivali. CSKA je suparnik koji zaslužuje respekt, ali mi ćemo se nastojati maksimalno pripremiti i ostvariti što bolji rezultat u prvoj utakmici koju igramo na domaćem terenu – izjavio je trener Slavena Belupa Mile Petković.