PETKOVIĆ U VINKOVCIMA ŽELI POBJEDU

26.07.2008.


– Kako je riječ o prvoj utakmici pod rasvjetom u Vinkovcima, očekujem dolazak velikog broja gledatelja i pravu nogometnu atmosferu. Rođen sam u Vinkovcima i bio sam trener Cibalije, ali sad sam trener Slavena Belupa i u nedjelju želim pobjedu, uvijek i u svakoj utakmici, pa tako i u ovoj. Čeka nas dobra momčad domaćina koja ima nekoliko istaknutih pojedinaca, ali i mi imamo kvalitetne igrače od kojih očekujem da se pokažu u dobrom svjetlu – izjavio je Mile Petković.

Vinkovci, Stadion HNK Cibalia: Cibalia – Slaven Belupo. Nedjelja, 27.07.2008. u 20 sati.
Sudac: Marijo Strahonja (Zagreb). Pomoćnici: Željko Grgec (Bistra)
Boško Vukušić (Zagreb) i Dalibor Mlakar (Zagreb). Delegat: Ante Vučemilović (Osijek). Kontrolor: Petar Link.
KANDIDATI: Rodić, Bošnjak, Rogulj, Lapić, Čaval, Poldrugač, Gregurina, Posavec, Delić, Vručina, Tepurić, Pelin, Purić, Jajalo, Kokalović, Bilen, Kresinger, Šehić.