PETKOVIĆ: S OSIJEKOM NA POBJEDU

13.09.2008.


Slaven Belupo će u nedjelju, 14. rujna ugostiti momčad Osijeka u sklopu 7. kola Prve HNL.
Trener Mile Petković ima na raspolaganju sve igrače, osim nedovoljno oporavljenih Petra Bošnjaka i Elvisa Kokalovića.
– Suparnik u ovoj važnoj utakmici nam je kvalitetna momčad Osijeka, koja u svojim redovima ima niz kvalitetnih igrača. Dobro smo radili u prvenstvenoj stanci i spremni dočekujemo nastavak prvenstva. U utakmici s Osijekom želimo dobrom i strpljivom igrom doći do pobjede kojom bismo ostali u vrhu prvenstvene ljestvice, a ujedno dobili i dobro ozračje uoči europske utakmice sa CSKA koja nam slijedi u četvrtak – izjavio je trener Slavena Belupa Mile Petković na konferenciji za novinare uoči utakmice s Osijekom.
Koprivnica, Gradski stadion: Slaven Belupo – Osijek (Prva HNL, 7. kolo).
Nedjelja, 14.09.2008. u 18.
Sudac: Goran Proleta (Opuzen). Pomoćnici: Robertino Dujela (Zadar), Leo Krstičević (Ploče) i Bruno Marić (Daruvar). Delegat: Ivan Bunjevac (Požega). Kontrolor: Aldo Soldatich.
KANDIDATI: Rodić, Pelin, Purić, Rogulj, Lapić, Čaval, Maras, Poldrugač, Bilen, Nicolas, Posavec, Gregurina, Jajalo, Delić, Vručina, Kresinger, Jurić, Šehić.
NEDOSTAJU: Bošnjak, Kokalović (oporavljenici).