PETKOVIĆ: OČEKUJE NAS VRLO TEŽAK SUSRET

21.11.2008.


U sklopu 16. kola Prve HNL Slaven Belupo će u nedjelju ugostiti splitski Hajduk, koji zauzima drugo mjesto na ljestvici s pet bodova više od trećeplasiranih Koprivničanaca. Utakmica se igra u večernjem terminu (20.15 sati) uz televizijski prijenos na HTV 2.
– Bit će to derbi kola i vrlo neizvjestan susret u kojem želimo osvojiti sva tri boda i opet se vratiti u utrku za najviši plasman. Splićani su trenutačno u najboljoj formi od svih prvoligaša, ali u nedjelju ćemo nastojati prekinuti njihov pozitivan niz. Vjerujem, da ćemo igrati na boljoj razini nego sa Zagrebom i Varteksom, jer samo tako možemo računati na uspjeh – kazao je trener Slavena Mile Petković i naglasio:
– U momčad se vraća Vručina, koji zbog ozljede nije igrao u prošlom kolu, dok se Posavec još nije potpuno oporavio od ozljede s Varteksom i njegov je nastup upitan. Očekujem, da će tribine stadiona biti ispunjene do posljednjem mjesta i da ćemo rezultatom obradovati naše navijače. O kup-utakmici s Hajdukom, koja se igra u srijedu također na našem stadionu, razmišljat ćemo nakon susreta u nedjelju navečer – rekao je Mile Petković.

KOPRIVNICA, Gradski stadion: Slaven Belupo – Hajduk.
Nedjelja, 23.11.2008. u 20.15 sati (HTV-2).
Sudac: Domagoj Vučkov (Rijeka). Pomoćnici: Robertino Dujela (Zadar), Ivica Modrić (Zagreb) i Ante Vučemilović (Osijek). Delegat HNS-a: Krunoslav Hoffer (Nova Gradiška). Kontrolor suđenja: Mato Rupčić.
KANDIDATI: Rodić, Pelin, Lapić, Kokalović, Rogulj, Marsa, Čaval, Poldrugač, Nicolas, Gregurina, Šafarić, Jajalo, Delić, Kresinger, Vručina, Jurić, Bošnjak, Bilen.