PETKOVIĆ: NADAM SE DOBROM REZULTATU U OSIJEKU

12.11.2010.


Nakon dobre igre u četvrtzavršnici Hrvatskog kupa sa Zagrebom u Kranjčevićevoj i pozitivnog rezultata (1:1) za uzvrat u Koprivnici 23. studenoga, Slaven Belupo u subotu gostuje u Osijeku u sklopu 15. prvoligaškog kola.
U posljednja dva osječka gostovanja farmaceuti su ostvarili dvije pobjede.
Malo smo se potrošili u Kranjčevićevoj, ali to je ostalo iza nas i sada nam je najvažnije gostovanje u Osijeku, gdje nas čeka vrlo dobar domaćin. Ohrabruje, što već četvrtu utakmicu za redom nismo poraženi i vjerujem da ćemo nastaviti s uspješnim nizom. Najvažnije, da ostanemo nepobijeđeni – kazao je trener Mile Petković i nastavio:
Delić se oporavio od ozljede i konkurirat će za sastav, tako da ćemo imati veći izbor igrača. Nedostajat će nam samo od prije ozlijeđeni Bušić, Rogulj i Papa na koje nećemo moći računati da kraja jesenske sezone – završio je trener koprivničkog prvoligaša.