PETKOVIĆ: IMAMO NADU ZA UZVRAT

15.08.2008.


Nakon utakmice trener Slavena Belupa Mile Petković je izjavio:
– Imali smo kvalitetnu pripremu utakmice, Aris nas ničime nije iznenadio. Dobro smo kontrolirali situacije u fazi obrane, ali ne i u fazi napada, hrabrije smo prema naprijed krenuli tek kad smo primili pogodak. U nekim situacijama pred vratima Arisa naši igači nisu reagirali na odgovarajući način, nedostajalo je više suradnje i preciznosti. Iako je Aris odlična ekipa, smatram da i nakon ovog minimalnog poraza imamo nadu da u uzvratu možemo ostvariti pobjedu kojom bismo izborili nastup u prvom kolu Kupa UEFA-e – izjavio je Mile Petković.
Trener Arisa Enrique Hernandez je rekao:
– Važno je da smo uspjeli postići pogodak, a da ga nismo primili, i mislim da je ovo rezultat koji će nam biti dovoljan za prolaz u prvo kolo Kupa UEFA-e. Od svoje momčadi očekivao sam puno više u utakmici sa Slavenom Belupom – izjavio je Enrique Hernandez.