PETKOVIĆ: DINAMO JE FAVORIT, ALI MI ĆEMO IGRATI NA POBJEDU

25.09.2008.


Slaven Belupo u petak će ugostiti Dinamo u utakmici 9. kola Prve HNL. Susret hrvatskih predstavnika u europskim kupovima odigrat će se unaprijed zbog nastupa Slavena Belupa i Dinama u Kupu UEFA-e sljedećeg tjedna.
– Hendikepirani smo zbog neigranja dvojice stopera, ozlijeđenog Lapića i kažnjenog Rogulja, koje će zamijeniti Kokalović i kapetan Poldrugač. Umjesto Poldrugača zadnjeg veznog odigrat će vjerojatno Bilen, a upitan je nastup Gregurine zbog viroze. Ukoliko Gregurina neće moći, zamijenit će ga Nicolas. Dinamu ćemo se suprostaviti hrabro, unatoč tome što su oni favoriti mi igramo na našem terenu i igrat ćemo na pobjedu. Odigramo li kao u većini utakmica ove sezone, očekujem dobar rezultat. Osnovni preduvjet je da odigramo momčadski – izjavio je trener Slavena Belupa Mile Petković uoči utakmice s Dinamom.
Koprivnica, Gradski stadion: Slaven Belupo – Dinamo (Prva HNL, 9. kolo).
Petak, 26.09.2008. u 20 sati (TV-prijenos: HTV 2).
Sudac: Domagoj Ljubičić (Osijek). Pomoćnici: Tomislav Petrović (Valpovo), Tomislav Šetka (Đakovo) i Andrej Burilo (Osijek). Delegat: Krunoslav Novak (Osijek). Kontrolor suđenja: Stjepan Glavina.
KANDIDATI: Rodić, Pelin, Purić, Kokalović, Filipović, Čaval, Maras, Poldrugač, Bilen, Nicolas, Posavec, Jajalo, Delić, Vručina, Kresinger, Jurić, Tepurić, Bošnjak, Gregurina, Šehić.
NEDOSTAJU: Lapić (ozlijeđen), Rogulj (tri žuta kartona).