PERO PEJIĆ, NAJBOLJI STRIJELAC ALBANSKOG PRVENSTVA PRISTUPIO NAŠEM KLUBU

29.07.2017.


Danas je sa Slavenom Belupom jednogodišnji ugovor potpisao napadač Pero Pejić(34) koji je u naš klub došao iz albanskog prvaka FC Kukesi u kojem je u 32 utakmice postigao 28 pogodaka i po treći puta osvojio titulu najboljeg strijelac Albanije.

Osim u prošlom albanskom prvenstvu uspjelo mu je to još 2013./14. i 2014./15. godine. Prije dolaska u FC Kukesi nastupao je za Dinamo (Tirana), FC Faisaly, Flamurtari, Skenderbeu i Esteghlal.

Na 259 prvenstvenih utakmica ovaj iskusni napadač postigao je 147 pogodaka a svojedobno je kao mladi igrač nekoliko sezona proveo u Slavenu Belupu, kojeg su tada vodili treneri Kruno Jurčić i Zlatko Dalić, odakle je i otišao u Albaniju. Tamo je stekao sjajnu karijeru te se po broju postignutih pogodaka upisao među 10 najbolji strijelaca svih vremena.

Od Pejića se očekuje da će u našem klubu nastaviti sa svojim realizatorskim sposobnostima i pridonijeti njegovim uspjesima u novoj prvoligaškoj sezoni.