Paracki odigrao stotu utakmicu u dresu Slaven Belupa

01.10.2020.


Kapetan Slaven Belupa Goran Paracki odigrao je stotu utakmicu u dresu našeg kluba! Svoj jubilej je upisao u utorak u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa u Murskom Središću kod Rudara u kojoj je naša momčad slavila rezultatom 0:9.

Paracki je za Slaven Belupo igrao u dva navrata, u sezonama 2014/2015 i 2015/2016 te od prošle sezone do danas. Boje našeg kluba branio je 90 puta u prvenstvu i deset puta u Kupu te se upisao dva puta u strijelce. Valja istaknuti da je kroz svoju karijeru u najvišem rangu hrvatskog nogometa igrao i za Rijeku, Karlovac, Split i Istru 1961 te je do sada upisao 247 nastupa.

Prigodan poklon, dres s brojem 100, danas su mu uoči treninga uručili trener Tomislav Stipić, njegov stručni stožer i svi igrači.

Čestitamo našem kapetanu na jubileju u dresu Slaven Belupa i želimo mu još mnogo odličnih nastupa!