Ovog petka u Koprivnici gostuje Istra 1961

12.02.2024.

Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u Koprivnici ugostiti Istru 1961. Utakmica 23. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige, na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, igrat će se s početkom u 17 sati.

Bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom na našem stadionu, rezultat je bio 2:2, dok je u Puli domaćin slavio s 2:0. Naša je momčad trenutno sedmoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s 26 osvojenih bodova, dok je Istra deveta s pet manje.

Na startu proljetnog dijela prvenstva Slaven Belupo je upisao dvije pobjede, protiv Varaždina i Rudeša, te poraz od Hajduka na Poljudu, dok su Puljani poraženi od Dinama i Rijeke, a slavili su jučer na svom terenu protiv Osijeka.

Valja istaknuti da trener Roy Ferenčina neće moći računati na Štefulja koji je zaradio treći žuti karton na Poljudu te na Božića koji je u procesu rehabilitacije nakon ozlijede.

Ulaznice za utakmicu možete kupiti:

1. NA BLAGAJNI 1

Petak (16.2.2024.) – od 15:00 do 18 sati

2. ONLINE – ulaznice.hr – LINK

Od danas (12.2.2024.) do petka (16.2.2024.) u 18 sati.

Cijena ulaznice:

za članove: 4€

za ostale: 8€

Prilikom kupnje jedna osoba može kupiti 4 ulaznice uz predočenje 4 osobne iskaznice (FIZIČKO PREDOČENJE, osobna NE MOŽE biti prikazana kao fotografija na mobitelu ili kao isprintana fotografija na papiru). Članovi kluba moraju predočiti člansku iskaznicu.

Svi koji ulaze na stadion moraju imati ulaznicu, uključujući i djecu.

Utakmica između Slaven Belupa i Istre 1961 imat će i humanitarni karakter. Naš klub se uključio u hvalevrijednu akciju Podravskog sunca za kupovinu novog kombi vozila. Ukupan prihod od ulaznica bit će uplaćen na račun Udruge koja organizira humanitarnu akciju.