OSVOJILI SAMO SAMO BOD U VEĆ DOBIVENOJ UTAKMICI – REKAO JE TRENER IVKOVIĆ

20.04.2018.


Slaven Belupo zaista može žaliti za propuštenim u susretu s Interom iz Zaprešića s kojim je imao vodstvo od 3:0, da bi se na kraju morao zadovoljiti neodlučenim ishodom.
Sami smo krivi za neodlučeni rezultat nakon što smo sjajno igrali 44 minute, zatim primili nepotrebni pogodak i onda glupost Katića koji je dobio crveni karton. U prvom poluvremenu imali smo još dvije stopostotne prigode i mogli nanijeti katastrofu Zaprešićanima – kazao je razočarani trener Slavena Belupa Tomislav Ivković i dodao:
Nakon toga sve je krenulo u krivom pravcu, teško je bilo s igračem manje, iako smo i u drugom dijelu imali dvije sjajne prigode i opet ih nismo iskoristili. Nakon tih “mrtvaca” dogodilo se i ono najgore – jedanaesterac u posljednjim sekundama produžetka. Nažalost osvojili smo samo bod u već dobivenoj utakmici – rekao je nakon utakmice između ostalog Tomislav Ivković.