OSIJEK SE U KOPRIVNICI IZVUKAO U POSLJEDNJIM SEKUNDAMA

17.09.2017.


Slaven Belupo zaista nije imao sreće u susretu s Osijekom na svom stadionu u 9. prvoligaškom kolu!

Koprivnički prvoligaš igrao je vrlo dobro i kvalitetno, bio u vodstvu sve do posljednje minute sudačke nadoknade i onda je primio pogodak kojim su Osječani došli do boda – 1:1.

Razočaran sam rezultatom, odnosno primljenim golom u samoj završnici ali sam zadovoljan igrom  koju smo prikazali s jednim od kandidata za najviši plasman. Bili smo potpuno blizu osvajanju sva tri boda, a onda smo se morali zadovoljiti neodlučenim ishodom – kazao je na pressici nakon utakmice trener Slavena Belupa Željko Kopić i nastavio:

Nemam što zamjeriti svojim igračima dali su sve od sebe, ali nas je sve zajedno kao i u susretu s Rudešom napustila sreća. Mislim da smo bili kvalitetniji od Osijeka, no idemo dalje i vjerujem da nam se ovakve situacije više neće događati. U srijedu igramo Kup s Croatiom u Zmijavcima, a onda nam u subotu dolazi Rijeka – završio je Željko Kopić, dok je trener Osijeka Zoran Zekić dodao:

Moraš biti zadovoljan kad osvojiš bod u posljednjim sekundama, no uvjeti za igru nisu bili dobri, teren je bio mokar i raskvašen što je dosta utjecalo na našu prezentaciju. Ovaj bod nam puno znači – zaključio je trener Osijeka.