OSIJEK JE BIO BOLJI I ZASLUŽENO OSVOJIO BODOVE

14.05.2017.


Naša momčad doživjela je i četvrti poraz s Osijekom u ovom prvenstvu, koji jedini od prva četiri kluba ima stopostotni učinak s koprivničkim prvoligašem.

Nakon utakmice u osječkom Gradskom vrtu trener Slavena Belupa Željko Kopić kratko je rekao:

Čestitam domaćinu na zasluženoj pobjedi, bio je bolji od samog početka i osvojio bodove. Nedostajalo nam je nekoliko ključnih igrača što se itekako osjetilo u našoj igri. Nemamo previše vremena za analizu već se okrećemo Rijeci koja nam u srijedu dolazi u goste – kazao je između ostalog trener našeg kluba koji je, zbog ozljeda i žutih kartona u Osijeku morao izvesti kombinirani sastav.

Do susreta s Rijekom trebalo bi se oporaviti nekoliko igrača, a nastupit će i Nikola Katić koji je s Osijekom odradio tri žuta kartona.