OSAM POGODAKA OSVITU

28.09.2010.


OSVIT: Žgela, I. Mraz, Lovković, Balent, S. Mraz, Paradžik, Matošić, Gadanec, Pavlek, Glavak, Kadija (još su igrali: Kadija, D. Kokalović, Lončar, Vidoš, Mihalec).

Trener: Vjeran Blašković.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Labudović, Šestak, Maras, Nynkeu, Gregurina, Jakšinić, Vojnović, Tepurić, Delić (drugo poluvrijeme: Nurković, Kokalović, Šestak, Rogulj, Bagarić, Nynkeu, Poldrugač, Papa, Jakšinić, Poredski, Mujanović).

Trener: Mile Petković.

Sudac: Kovačić (Križevci). Pomoćnici: Havaić i Polančec (Koprivnica).

Strijelci: 0:1 – Delić (10), 0:2 – Delić (21), 0:3 – Maras (28), 0:4 – Maras (36), 0:5 – Tepurić (42), 0:6 – Mujanović (53), 0:7 – Poredski (87), 0:8 – Mujanović (90).

Uoči prvoligaškog susreta s vinkovačkom Cibaliom, Slaven Belupo je u utorak odigrao prijateljsku utakmicu sa županijskim ligašem Osvitom u Đelekovcu i pobijedio 0:8.
Farmaceuti su očekivano bili bolji svih 90 minuta uz osam postignutih pogodaka, a trener Petković isprobao je sve raspoložive snage od kojih će najbolja jedanaestorica u subotu istrčati na koprivnički stadion s Vinkovčanima i nastojati osvojiti nova tri boda.