Održana sjednica redovne Skupštine Nogometnog kluba Slaven Belupo

27.06.2023.


Nogometni klub Slaven Belupo danas je održao redovnu Skupštinu na kojoj je predsjednik Robert Markulin prezentirao izvješće o radu i rezultatima te financijsko izvješće kluba za 2022. godinu. Odazvalo se ukupno 23 od 35 članova skupštine, a sve su odluke i sva izvješća prihvaćeni jednoglasno.

Valja istaknuti da su u  Skupštinu kluba umjesto dosadašnjih članova: Snježane Foscio-Bartol, Irene Barišić, Ksenije Punčikar, Ive  Mišure, Marka Ranilovića i Matka Zirduma odabrani novi članovi: Zdravko Puž,  Krunoslav Vitelj,  Krešimir Belčić, Siniša Španhel, Miroslav Špoljar i Marko Martinaga.

Također, Skupština je donijela odluku da se u Nadzorni odbor kluba umjesto Zorana Gošeka imenuje Ivan Bračko koji je odabran i za predsjednika Nadzornog odbora.