Održana sjednica izvanredne Skupštine Slaven Belupa

19.12.2019.


Nogometni klub Slaven Belupo večeras je održao sjednicu izvanredne skupštine na kojoj se donio Program rada i financijski plan za 2020. godinu. Odazvalo se 20 članova od ukupno 36 članova skupštine, a sve su odluke prihvaćene jednoglasno.

Planirani prihodi Slaven Belupa u 2020. iznose 23.150.000,00 kuna, od čega najveći udio imaju sponzorstva, dok su rashodi procijenjeni na 23.105.000,00 kuna. Najveći udio imaju troškovi prve momčadi i škole nogometa.

– S obzirom na do sada postignute rezultate potrebno je učiniti sve da se što prije izbjegne borba za opstanak. Cilj je stabilizirati momčad i afirmirati nekolicinu mlađih igrača te napredovati u svim segmentima kluba. Također, želimo da nam druga momčad osigura plasman u Treću ligu kako bi naši mladi igrači imali još bolji podražaj na putu prema prvoj momčadi – izjavio je predsjednik Kolarić.

Dodajmo da su izmjenom i dopunom statuta kluba osobe ovlaštene za zastupanje istog postali i dopredsjednici te tehnički direktor.