Održana sjednica izvanredne skupštine Slaven Belupa

20.12.2018.


Nogometni klub Slaven Belupo večeras je održao sjednicu izvanredne skupštine na kojoj se donio Program rada i financijski plan za 2019. godinu. Odazvala su se 22 člana od ukupno 35 članova skupštine, a sve su odluke prihvaćene jednoglasno.

Planirani prihodi Slaven Belupa u 2019. iznose 16.950.000,00 kuna, od čega najveći udio imaju sponzorstva, dok su rashodi procijenjeni na 16.900.000,00 kuna. Najveći udio imaju troškovi prve momčadi i škole nogometa.

– S obzirom na do sada postignute rezultate potrebno je učiniti sve da se što prije izbjegne borba za opstanak. Cilj je stabilizirati momčad i afirmirati nekolicinu mlađih igrača te napredovati u svim segmentima kluba – izjavio je predsjednik Kolarić

Novi članovi skupštine su Robert Šoštarić i Marko Ranilović.