VIDEO Održan pokazni trening (U-14) u organizaciji Slaven Belupa

13.04.2021.


Nogometni klub Slaven Belupo organizirao je pokazni trening za U-14 kategoriju na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Glavni trener bio je Zoran Horvat, hrvatski trener koji zadnjih 17 godina živi i radi u Belgiji, dok su mu asistenti bili treneri iz naše Škole nogometa Goran Volf i Matija Škrinjar. Na treningu su predstavljene metode rada u Belgijskom nogometnom savezu, a na tribini su bili voditelji i treneri Škole nogometa Slaven Belupo, NK Starigrada, Škole nogometa grada Koprivnice, NK Pitomača, NK Preloga, NK Podravina Ludbreg, NK Virovitice, NK Podravac Virje i Škole nogometa Donje Međimurje.

– Ovo je bio prvi od nekoliko planiranih edukativnih seminara i pokaznih treninga koje naš klub i naša Škola nogometa pripremaju kako bismo osnažili svoj trenerski kadar i trenerski kadar naših klubova partnera. Reakcija okupljenih bila je odlična i veselimo se novim suradnjama i edukativnim druženjima – rekao je Vedran Medenjak, voditelj naše Škole nogometa.

Kako je izgledao pokazni trening pogledajte u videoprilogu.