Održan edukativni seminar na Kušek – Apašu

02.06.2022.


U organizaciji Nogometnog kluba Slaven Belupo, Zbora trenera i Županijskog nogometnog saveza Koprivničko-Križevačke županije večeras je na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš održan edukativni seminar za svu djecu, roditelje i trenere našeg kraja na temu važnosti pravilne prehrane i nužnosti višestrane bazične sportske pripreme u razvoju mladih sportaša.

Zanimljivi predavači Tea Mačković, mag. nutr.- nutricionizam, Jasminka Potočnjak, mag. physioth. – fizioterapija, Ivan Lončarić, bacc.cin. – trener hrvanja i Marijan Kuharić, prof.- trener atletike, seminar su obogatili svojim znanjem i iskustvom. Mnoštvo okupljenih na tribinama Kušek – Apaša moglo je uživati u teorijskim i praktičnim primjerima te naučiti koliko je svaki od predavanih segmenata bitan u razvoju mladih sportaša, ali i djece općenito.