ODREĐEN JE RASPORED PRVOLIGAŠKIH UTAKMICA ZA RUJAN

12.09.2013.


Utvrđen je raspored odigravanja utakmica sva tri kola MAXtv Prve lige koja se nakon stanke zbog reprezentacije igraju tijekom ovog mjeseca.

Nakon odmora, odnosno ovog vikenda igrat će se 9. kolo a prvi će u petak 13. rujna zaigrati u Sigetu Hrvatski Dragovoljac i Osijek (18 sati). U subotu od 15 sati igrati će u Puli Istra 1961-Zadar, a od 19 sati u Splitu je derbi susret Hajduk- Dinamo.
U nedjelju će se sastati Lokomotiva-Split od 15 sati, te od 19 sati na koprivničkom stadionu Slaven Belupo – Rijeka. Ovom utakmicom završava prvi od četiri kruga ovosezonskog natjecanja.

Lokomotiva i Hrvatski Dragovoljac međusobnim ogledom u petak 20. rujna u 18 sati otvoriti će 10. kolo MAXtv Prve lige (prva utakmica drugog kruga natjecanja), dok je subota u 15 sati rezervirana za ogled Slaven Belupa i Splita, a večernji termin od 19 sati za susret Hajduk-Zadar.
Nedjeljni termini rezervirani su za naša dva predstavnika u Europskoj ligi: u 15 sati igrati će u Gradskom vrtu Osijek-Dinamo, a u 19 na stadionu Aldo Drosina u Puli snage će odmjeriti Istra 1961 i Rijeka.

Zbog odigravanja utakmica 1/16 završnice Hrvatskog nogometnog kupa koje su na rasporedu u srijedu 25. rujna, u petak (27.rujna) neće biti uobičajene prvenstvene utakmice već će se u subotu 28. rujna odigrati tri susreta 11. kola. U15 sati Lokomotiva-Osijek, a u 19 sati derbi susret Rijeka- Hajduk te Hrvatski dragovoljac-Slaven Belupo.
U nedjelju 29. rujna u 15 sati igrati će na Stanovima Zadar-Dinamo, a u19 sati u Parku mladeži Split – Istra 1961.