Odlični uvjeti u Međugorju

05.01.2023.


Nogometaše Slaven Belupa dočekali su izvrsni uvjeti u Međugorju gdje će boraviti do 12. siječnja i pripremati se za nastavak sezone. Slavenaši na raspolaganju imaju odličan hotel, s vrhunskom uslugom i hranom, teretanu i tri odlična terena na kojima svakodnevno treniraju.

– Dočekani smo zaista na lijep način. Ljudi su velikodušni, uslužni i marljivi i doista nam ništa ne nedostaje. Možemo biti u potpunosti koncentrirani na rad i to je ono što nam je u ovom trenutku najpotrebnije. Dečki rade odlično i to mi budi optimizam u meni da možemo nastaviti i u drugom djelu prvenstva kao što je bilo jesenas – rekao je trener naše momčadi Zoran Zekić.

Naša je momčad danas odradila jutarnji trening, dok će popodne biti slobodno. Sutra je na rasporedu dvostruki program. Do povratka u Koprivnicu Slavenaši će odigrati dvije prijateljske utakmice. S Croatiom u Međugorju u srijedu s početkom u 14 sati i s Dugopoljem u Dugopolju dan kasnije, također u 14 sati.