Odlični rezultati mladih nogometaša Slaven Belupa na turnirima u Gorici, Crikvenici i Đurđevcu

18.06.2019.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, dječaci rođeni 2008. godine, pod vodstvom trenera Zvonimira Keleka ostvarili su odličan rezultat na Alpas Cupu držanom u Velikoj Gorici. U konkurenciji čak 40 klubova stigli su do četvrtine finala gdje ih je zaustavio Osijek. Naši mladi nogometaši na putu do završnice turnira ostvarili su čak osam pobjeda, a valja istaknuti one protiv Intera i Gorice rezultatom 1:0 te protiv Međimurja i Čukaričkog rezultatom 2:1. Najbolji strijelac Slaven Belupa na turniru bio je Šijak sa šest pogodaka.

SASTAV: Pothraški, Horvat, Šimunija, Blažotinec, Geci, Bilješko, Sokolić, Šijak, Maltar, Miklošić, Kos, Sović, Promahač, Lokotar, Volf. Trener: Zvonimir Kelek.

Dječaci rođeni 2011. godine sudjelovali su na jakom turniru u Crikvenici. Pod vodstvom trenera Matije Škrinjara osvojili su četvrto mjesto. Odličnim igrama naši mladi nogometaši svladali su vršnjake Rijeke i Hajduka, a u polufinalu ih je zaustavio Dinamo. U utakmici za treće mjesto nedostajalo im je tek malo sreće za postolje jer ih je Graničar svladao tek nakon udaraca s ‘bijele točke’. Ante Markić, najefikasniji Slavenaš s četiri pogotka, uvršten je u najbolju momčad turnira.

SASTAV: Maronić, Čavić, Kajić, Pintar, Volf, Kos, Markić, Trakoščanec, Legemec, Nestić, Šimunić. Trener: Matija Škrinjar.

Pioniri trenera Gorana Volfa osvojili su turnir u Đurđevcu. Mladi nogometaši Slaven Belupa do zlata su došli svladavši uvjerljivo sve svoje protivnike.

SASTAV: Milošević, Kosnica, Kaić, Medved, Begić, Vindić, Krušelj, Zvonarek, Krnjak, Gal, Katalenac, Krstanović, Pigac, Doležan, Henezi, Majstorović, Dietzman, Širac, Tušek, Letica, Perika. Trener: Goran Volf.