Odlična atmosfera na treningu Slavena, Plavi svladali Zelene “zlatnim golom”

11.10.2018.


Nogometaši Slaven Belupa danas su odradili dva treninga, a posebno zanimljiv bio je popodnevni na kojem je vladala odlična atmosfera. Naime, trener Tomislav Ivković svoje igrače je podijelio u dvije ekipe, Plave i Zelene, a i više nego uzbudljiv susret, pun odličnih poteza i pogodaka, odlučio je “zlatni gol”. Plavi su poveli 2:0 golovima Gordane i Bongonguija, a Zeleni su se uspjeli vratiti preko Kovačeca i Mendyja. S obzirom na to da je nakon isteka vremena rezultat bio 2:2, trener Ivković odlučio je da će idući pogodak biti pobjedonosni. Na jednoj strani Bačelić Grgić je zamalo promašio ‘škarice’, a Plavi su to iskoristili već u idućem napadu i drugim golom Gordane slavili s 3:2. Uslijedila je prava erupcija oduševljenja.

PLAVI: Marković, Šarlija, Međimorec, Vidović, Bogojević, Gordana, Bongongui, Mateus, Delić, Jelić

ZELENI: Filipović, Musa, Nowak, Jajalo, Kovačec, Aparicio, Bačelić Grgić, Mendy, Karamarko, Doležal