Odgođena utakmica Slaven Belupo – Rijeka

15.12.2018.


Utakmica 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige koja se danas na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš trebala igrati između Slaven Belupa i Rijeke je odgođena. Snijeg koji je prekrio travnjak onemogućio je njeno odigravanje što su svojim izlaskom na teren potvrdili sudac Ivan Vučković te kapetani Mateas Delić i Aleksander Gorgon. Novi termin utakmice bit će neposredno prije drugog dijela prvenstva, 30. siječnja. Čišćenjem snijega postoji velika mogućnost da bi se uvelike oštetio sam travnjak što je s obzirom na sredstva koja je klub uložio u njega nedopustivo.

Istaknimo još jednom, glavni teren ima postavljene instalacije, odnosno pripremu, za grijanje terena, a do potpune funkcionalnosti potrebna je kotlovnica koja je predviđena u drugoj fazi ovog projekta. Također, grijanje terena služi kako se isti ne bi zaledio, a ne kako bi otapao snijeg s njega.