Odgođena utakmica Slaven Belupa i Intera

12.08.2018.


Utakmica 4. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Slaven Belupa i Intera iz Zaprešića je odgođena. Susret koji se trebao igrati idućeg vikenda, igrat će se u Koprivnici 8. rujna s početkom u 20 sati. Utakmica je odgođena jer, iako su radovi na travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek-Apaš gotovi, posađena trava još uvijek nije dovoljno čvrsta kako bi se na njoj igralo.

– S obzirom na to da smo u rekonstrukciju glavnog travnjaka uložili velika sredstva, odlučili smo ne riskirati i igrati utakmicu protiv Intera u Koprivnici. Nažalost, radovi su kasnili zbog padalina koje su pogodile Koprivnicu prije nešto više od mjesec dana i smatramo da je pametnije biti strpljiv nego potencijalno uništiti ovo veliko ulaganje – objasnio je direktor kluba Zvonimir Šimunović.