OČEKUJEM POBJEDU SA ZAPREŠIĆANIMA – KAZAO JE TRENER IVKOVIĆ

18.04.2018.


U sklopu 30. prvoligaškog kola Slaven Belupo će u četvrtak ugostiti Inter iz Zaprešića, koji na prvenstvenoj ljestvici ima četiri boda više od naše momčadi.
– Inter je vrlo nezgodan suparnik koji ima kvalitetu i koji je dobro vođen. No mi igramo kod kuće i mislim da smo bliže osvajanju sva tri boda. Vjerujem u svoje igrače i nadam se da će pokazati koliko vrijede – kazao je na konferenciji za novinare trener Slavena Belupa Tomislav Ivković i dodao:
– U sastav ulazi Vidović koji zbog ozljede nije nastupio na nekoliko posljednjih utakmica, ali će nam zbog tri javne opomene nedostajati Ivanovski, Doležal i Goda. Očekujem da ćemo nakon nekoliko slabih izdanja obradovati koprivničke navijače – zaključio je između ostalog trener Ivković.
Utakmica će početi u 18 sati a vodit će je Ivan Župan iz Bjelovara. Njegovi pomoćnici bit će Dalibor Conjar i Marjan Tomas (obojica iz Osijeka), dok je četvrti Igor Križarić iz Čakovca. Delegat je Milan Rukavina (Rijeka), a kontrolor Darko Cvitković (Zagreb).