OČEKUJEM JOŠ JEDNU POBJEDU – KAZAO JE TOMISLAV IVKOVIĆ

24.11.2017.


U našem klubu sve je spremno za gostovanje Istre 1961 s kojom će se momčad trenera Tomislava Ivkovića ogledati u subotu (15 sati) na koprivničkom stadionu.

Utakmica s Puljanima sigurno neće biti lagana s obzirom na situaciju u njihovoj sredini, svaki njihov igrač će nastupiti bez opterećenja i nastojati pokazati najviše što može, kako bi se što bolje promovirao za mogućnost odlaska u zimskom razdoblju – istaknuo je trener Tomislav Ivković i nastavio:

Cijeli tjedan pripremali smo se za dolazak Istrijana, imamo samopouzdanje ali moramo biti oprezni. Neće igrati Međimorec zbog ozljede tako da ću tražiti drugo rješenje, a tko će nastupiti umjesto njega odlučit ću uoči utakmice. Nakon osvojenih bodova u gostima kod Rudeša naravno da očekujem novu pobjedu – rekao je između ostalog trener Slavena Belupa.

Utakmicu će voditi Dalibor Mlakar iz Zagreba, a njegovi pomoćnici bit će Dalibor Conjar (Osijek) i Robi Kezele (Rijeka). Četvrti je Goran Pečarić, a delegat Ljiljana Špičić (oboje iz Zagreba).