OČEKUJEM DA ĆEMO S DINAMOM IGRATI BOLJE NEGO NA DOSADAŠNJIM GOSTOVANJIMA – REKAO JE ŽELJKO KOPIĆ

28.08.2015.


Nakon osvojenih bodova u prošlom kolu sa Zagrebom naša momčad u 8. prvoligaškom kolu mirnije odlazi u goste najboljem hrvatskom klubu Dinamu, koji je ovog tjedna ostvario sjajan uspjeh – plasman u Ligu europskih prvaka.
Iako su zagrebački “modri”u ovom susretu favoriti u Slavenu Belupu nitko ne dvoji da je to utakmica u kojoj treba pokazati svoje prave vrijednosti i pružiti najveći mogući otpor uglednom suparniku.
Očekujem našu dobru igru, bolju nego na dosadašnjim gostovanjima na kojima smo dosta oscilirali, što je razlog da nismo osvojili koji bod više. Još uvijek nisam zadovoljan kako igramo izvan Koprivnice i vjerujem da ćemo u Maksimiru biti na kvalitetnijoj razini. Naravno da s Dinamom ne očekujem čudo, ali mislim da mu se možemo vrlo dobro suprostaviti. U konkurenciju za sastav vraća se oporavljeni Paracki, dok će Ozobić nedostajati zbog crvenog kartona, a Križman zbog ozljede – istaknuo je trener Željko Kopić i dodao:
Sretan sam što je Dinamo ušao u Ligu prvaka jer to je veliki uspjeh za njega, ali i za hrvatski nogomet. Čestitam mu na plasmana i vjerujem da će nas dostojno predstavljati u ovom najuglednijem europskom natjecanju – rekao je između ostalog trener naše momčadi Željko Kopić dok je iskusni stoper Tomislav Mikulić, koji je svojedobno igrao i u Dinamu dodao:
Najvažnije da se u ovom susretu što bolje predstavimo i dobrom igrom pokažemo da nismo bez izgleda. Sve osim poraza bio bi za nas veliki uspjeh, iako je Dinamo u prednosti. Igramo sve bolje i u nastavku prvenstva očekujem viši plasman od trenutačnog – naglasio je Mikulić.
Utakmica Dinamo – Slaven Belupo igra se u subotu s početkom u 21 sat uz prijenos na MAXtv Areni, a vodit će je Jurica Mihalj iz Velike Mlake. Njegovi pomoćnici bit će Siniša Premužaj (Varaždin) i Davor Kožarec(Domaslovec). Četvrti sudac je Marko Matoc (Zaprešić), a delegat Stjepan Žugaj (Velika Gorica).