OBILJEŽAVANJE NAJZNAČAJNIJIH KLUPSKIH OBJETNICA ODRŽAT ĆE SE 1. RUJNA UZ GOSTOVANJE MAĐARSKOG UJPESTA

14.08.2017.


U našem klubu obavljaju se posljednje pripreme za obilježavanje 110-te godišnjice njegova osnutka i 20-te obljetnice ulaska u Prvu hrvatsku nogometnu ligu. Kao što je poznato proslava ovih najznačajnijih datuma u njegovoj povijesti bit će 1. rujna (petak) na Gradskom stadionu na kojem će se u 16.30 sati odigrati utakmica između legendarne momčadi koja se plasirala među hrvatske prvoligaše 1997. godine na stadionu u Zagrebu u Kranjčevićevoj i reprezentacije nogometnih veterana Hrvatske.
Nakon susreta veterana sadašnja prvoligaška momčad Slavena Belupa odmjerit će snage s Ujpestom iz Budimpešte, jednim od najpoznatijih i najpopularnijih mađarskih klubova, a utakmica će se igrati s početkom u 18.00 sati. Ulaz na obje utakmice bit će besplatan uz sadržajni program za navijače kluba i sve poklonike koprivničkog i hrvatskog nogometa.