Obavijest za medije uoči utakmice polufinala Kupa

22.05.2020.


Utakmicu polufinala Hrvatskog nogometnog kupa između Slaven Belupa i Lokomotive, koja će se na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš igrati 30. svibnja s početkom u 20:15, uživo će na stadionu moći pratiti 10 (deset) novinara i 4 (četiri) fotografa. Odluka je to koju je donio Izvršni odbor HNS-a poštivajući propisane epidemiološke mjere Stožera civilne zaštite RH i sukladno obaveznim uputama Radne skupine HNS za pripremu nastavka natjecanja. Prijave za akreditacije u kojoj vas molimo da napišete vaše ime i prezime, adresu stanovanja, broj mobitela i redakciju koju predstavljate možete od ponedjeljka slati na mail: odnosisjavnoscu@nk-slaven-belupo.hr. Unaprijed se zahvaljujemo što ćete shvatiti da će prednost imati redakcije koje su do sada redovito pratile utakmice našeg kluba iz Koprivnice.

Također, želimo Vas obavijestiti kako na stadion možete doći najranije 30 minuta prije početka utakmice, a na isti nećete moći ući ako niste akreditirani. Prije ulaska na tribine mjerit će se temperatura, a korištenje prostorije za novinare neće biti moguće. Konferencija po završetku utakmice neće se održati već ćete izjave našeg trenera i naših igrača moći pronaći na službenim stranicama i društvenim mrežama kluba. Fotoreporteri će se odmah po dolasku na teren morati pozicionirati iza golova, a ne, kako je do sada bila praksa, dočekati početak utakmice između domaće i gostujuće klupe za rezervne igrače.