Obavijest o ulaznicama za utakmicu s Osijekom i COVID testiranju

13.10.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u nedjelju će od 15 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Osijek u sklopu 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Blagajne i ulazi na stadion otvorit će se dva sata ranije, a ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 40 kuna. Prodaja ulaznica bit će isključivo na blagajnama.

Na koprivnički stadion će moći ući neograničen broj ljudi (u skladu s važećim kapacitetom stadiona – 3.000 mjesta) uz predočenje COVID putovnice koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni ili preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)

– uz negativan test koji možete napraviti ispred stadiona (35kn) – 60min prije početka utakmice, nakon testiranja obavezno je odmah ući na tribine

– osobe mlađe od 12 godina ne trebaju imati putovnicu

Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača.