Obavijest o ulaznicama za utakmicu s Goricom

05.11.2021.


Današnja utakmica između Slaven Belupa i Gorice igrat će se s početkom u 18 sati, a ulaz i blagajne će se otvoriti dva sata ranije. Ulaznica će koštati 30 kuna, a na koprivnički Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš moći će ući neograničen broj ljudi (u skladu s važećim kapacitetom stadiona – 3.000 mjesta) uz predočenje COVID putovnice koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni ili preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)

*testiranja ispred stadiona NEĆE biti

Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača.