NOVI UGOVORI POLDRUGAČ, ROGULJ I MAĐAR CSIZMADII

16.06.2009.


Uz nazočnost sportskog direktora Slavena Belupa Rajka Magića danas su novu dvogodišnju vjernost koprivničkom prvoligašu potpisali njegov kapetan Dalibor Poldrugač i jedan od njegovih najboljih stopera Kaja Rogulj. Profesionalni ugovor, također na dvije godine potpisao je i Mađar Csaba Csizmadia koji ima 12 nastupa za reprezentaciju svoje zemlje, a prošlu sezonu proveo je u talijanskom prvoligašu Seria B, Grossetu.
Prve trogodišnje ugovore sa Slavenom Belupom potpisala su i dvojica 20-to godišnjaka, Matija Poredski iz Bjelovara, najbolji strijelac Treće hrvatske lige – istok, te vezni igrač Križevaca Marin Jakšinić.
Na daljnju suradnju s koprivničkim prvoligašem obvezali su se juniori Siniša Rožman, Goran Bulić i Željko Balen, te povratnik iz NK Koprivnica Matija Dvorneković, koji su uključeni u pripreme farmaceuta za sljedeću sezonu.