Novak Tepšić pozvan u U-20 reprezentaciju Hrvatske

30.05.2022.


Mladi i talentirani stoper Slaven Belupa Novak Tepšić pozvan je u U-20 reprezentaciju Hrvatske. Hrvatska će 1. lipnja od 16 sati u Brnu odigrati prijateljsku utakmicu s Češkom, a tri dana kasnije, u Puli od 18 sati, odmjeriti snage s igračima zabavno-nogometnog showa “Utakmica života”.

– Izuzetno sam sretan zbog poziva u reprezentaciju. Ovo mi je velika nagrada, ali i veliki motiv za dalje. Želim se pokazati u najboljem mogućem izdanju i tako dokazati da sam zaslužio ovaj poziv. Hvala i mom klubu koji mi je dao priliku da zaigram u najvišem rangu hrvatskog nogometa i dođem do reprezentacije. Jedva čekam okupljanje, a nakon toga i pripreme za novu prvoligašku sezonu sa Slaven Belupom – rekao je Tepšić.

Tepša, čestitamo i sretno!