Novak Tepšić novi je igrač Slaven Belupa

03.02.2022.


Nogometni klub Slaven Belupo i Nogometni klub Rudeš postigli su dogovor oko transfera devetnaestogodišnjeg stopera Novaka Tepšića koji je od danas novi igrač našeg prvoligaša. Tepšić je potpisao četverogodišnji ugovor, a od ponedjeljka će biti na raspolaganju treneru Zoranu Zekiću. Svoje prve nogometne korake napravio je u Školama nogometa Karlovca i Segeste, a seniorsku karijeru krenuo je graditi u Rudešu za koji je odigrao 16 drugoligaških utakmica i jednu Kup utakmicu. Rođen je u Beogradu 16. ožujka 2002. godine.

– Jako sam sretan. Zapravo još nisam ni svjestan da sam tu, da sam član kluba kao što je Slaven Belupo. Hvala svima na ukazanom povjerenju i nadam se da ću ga opravdati svojim pristupom i zalaganjem. Znam da je ispred mene veliki posao jer će mi konkurenciju činiti odlični igrači poput Božića i Parackog, ali na to gledam samo kao dodatan motiv. Vjerujem da ću naučiti puno od njih i da ću se brzo prilagoditi prvoligaškom nogometu – rekao je po potpisu ugovora jedan od najboljih mladi stopera Druge HNL.

Novak, dobrodošao u Slaven Belupo i sretno!