NOVA IMENA PETAR MIŠIĆ I ŠPIRO PERIČIĆ

08.01.2015.


Na jučerašnjem prvom treningu zimskih priprema nogometaša Slavena Belupa pojavila su se i dvojica vrlo darovitih novih igrača.

Riječ je o mladom napadaču i reprezentativcu Petru Mišiću (20) koji je došao na posudbu iz zagrebačke Lokomotive, prijašnjem igraču vinkovačke Cibalie i zagrebačkog Dinama, te stoperu Špiri Peričiću (21) bivšem junioru Hajduka koji je u prošlom jesenskom prvenstvu bio jedan od najboljih u drugoligašu Dugopolje.

Prema riječima trenera Ante Čačića, Mišić će svojom kvalitetom najozbiljnije konkurirati za napad farmaceuta dok će stopera Peričića provjeravati kroz prijateljske utakmice i zadovolji li svojim igračkim sposobnostima potpisat će ugovor s našim klubom.

S pripremama su krenuli: Antun Kardum, Dominik Picak, Antun Marković (vratari), Dario Melnjak, Mato Grgić, Edson, Ivan Fuštar, Vedran Purić, Stjepan Geng, Petar Brlek, Goran Paracki, Ljuban Crepulja, Ivan Parlov, Filip Ozobić, Mario Gregurina, Hrvoje Barišić, Mateas Delić, Davor Vugrinec, Danijel Cesarec, Marko Mirić, Nikola Jambor, David Arap, Marko Martinaga, Marko Ujlaki, Petar Mišiš, Špiro Peričić.