Nogometni klub Slaven Belupo i Atenza d.o.o. potpisali sponzorski ugovor

17.03.2022.


Nogometni klub Slaven Belupo i Atenza d.o.o. potpisali su sponzorski ugovor kojim će naš klub u idućih godinu dana besplatno dobiti dva auta Hyundai Tucsona na korištenje.

– Drago mi je da su ljudi iz Atenze prepoznali Slaven Belupo kao ozbiljan klub i potencijal za suradnju. Siguran sam da je ova prva godina tek početak i da ćemo u budućnosti istu tu suradnju obogatiti i poboljšati. Prijateljima iz Atenze veliko hvala i dobrodošli u klub – poručio je direktor našeg kluba Aleksandar Aleksovski.

Zadovoljstvo je obostrano.

– Iznimno nam je drago što smo sklopili ovaj sponzorski ugovor s jednim tako renomiranim klubom kao što je Slaven Belupo. Veselimo se zajedničkoj suradnji i u budućnosti, a, naravno, Slavenu želimo puno sportske sreće u nastavku sezone – rekao nam je direktor Atenza d.o.o. Tomislav Živković.